KONST / Litografier / Grafiskt blad 13976014
nr 1397 6014
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 30/100, oramat löst blad, 27x38 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:35:17
13/5 23:07:50
100 kr
17/5 14:09:22